Vääriskivide saladused.

Uue põlvkonna astroloogide arvates tuleb neil,kes soovivad kasutada vääris-ja poolvääriskivide maagilisi omadusi.kivisid iga kümne päeva tagant vahetada.Uuenduse aluseks olev põhimõte soovitab valida sellised mineraalid, mis toovad esile ja tugevdavad ühe või teise märgi all sündinute positiivseid iseloomujooni  ja mahendavad negatiivseid.Iga märgi puhul on ära toodud ka vastunäidustatud kivid.

JÄÄRA märgi all sündinutele sobivad punased ja värvita kivid.Märgi esimesel dekaadil tuleb kanda rubiini, punast spinelli, punast jaspist jne,teisel  teemanti,mägikristalli, kolmandal  granaati.

Vastasmärgi kivid, mida pole üldse soovitav kanda ,on KAALUDE  omad.

SÕNNI märgi all sündinutele sobivad hele ja tumesinised kivid:esimesel dekaadil safiir jt,tumesinised kivid, teisel akvamariin,larimar ja kolmandal ahhaat.Keelatud on SKORPIONI kivid.

KAKSIKUTELE sobivad kollased kivid: märgi esimesel dekaadil kuldtopaas,kollane jaspis jt. teisel berüll, kolmandal merevaik.Kahjulikud on neile AMBURI kivid.

VÄHI tähtkujus sündinutele toovad edu ja heaolu rohelised, l ja opaalkivid.Esimesel dekaadil on neil soovitav kanda amasoniiti, teisel opaali, kolmandal kuukivi.Hoiduda tuleks KALJUKITSE kividest.

LÕVIDELE on soodsad kollakaspunased  ja valged kivid, esimesel soovitav kanda teemanti,kristalli, teisel granaati,kolmandal rubiini,spinelli.Veevalaja kiveei maksa neil kanda.

NEITSIDELE  on head kollased kivid,esimesel dekaadil  jaspis, teisel tiigrisilm   ,kolmandal topaas.Vastunäidustatud on KALADE kivid.

KAALUDE esindajad peavad kandma heledaid-oranze, rohelisi või valgeid kive.Esimesel dekaadil sobib neile akvamariin, teisel tsirkoon, kolmandal turmaliin.Hoiduda tuleks JÄÄRA kividest.

SKORPIONI märgi all sündinutel soovitatakse kanda *hüpnotiseerivaid * kive, esimesel dekaadil musta opaali, teisel helesinist opaali, kolmandal smaragdi.SÕNNI kivid ei sobi neile.

AMBURITELE sobivad kõige paremini sinised ja lillakaspunased kivid:esimesel dekaadil granaat,, teisel rubiin,spinell, ja kolmandal lasuriit .Vastunäidustatud on Kaksikute kivid.

KALJUKITSELE on sobiv tumedad, hallid ja rohelised kivid.Esimesel dekaadil võiks kanda musta oonüksit, teisel sinist safiiri, kolmandal tiigrisilma.Kahjulikud on neile VÄHI kivid.

VEEVALAJATELE sobivad kõige paremini sinakasrohelised ja helekollased kivid:esimesel dekaadil türkiis, teisel merevaik,kolmandal akvamariin. Nemad ei tohi LÕVI kive kanda.

KALADELE toovad õnne helelillad ja valged kivid:esimesel dekaadil ametüst, teisel kuukivi, kolmandal valge opaal.Kahjulikud on neile NEITSI kivid.